Święty Mikołaj odwiedził dzieci z naszej szkoły

Święty Mikołaj odwiedził dzieci z naszej szkoły

6 grudnia to dzień imienin patrona naszej szkoły Mikołaja Kopernika. Jest to jednocześnie dzień w którym wszyscy oczekują przybycia św. Mikołaja. Święty Mikołaj przychodzi do wszystkich tych którzy na to w jakiś sposób zasłużyli. Dzieci z oddziałów przedszkolnych zasłużyły na pewno. Przygotowały piękne powitanie w którym nie zabrakło piosenek, wierszy był nawet krótki konkurs. Św. Mikołaj był oczarowany!!! bardzo mile zaskoczony takim przyjęciem. Gdy dzieci udały się do klas św. Mikołaj rozdawał przyniesione prezenty. Nie zapomniał również o starszych uczniach, odwiedził wszystkie klasy gimnazjalne. Dziękujemy Ci Święty Mikołaju! zapraszamy za rok!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz