Szlachetna Paczka

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia najbardziej rodzinne święta w całym roku. Jest to czas w którym zgodnie z naszą narodową tradycją zostawiamy puste miejsce przy stole aby ugościć „samotnego wędrowca”. Szczególnie w dzisiejszych skomercjalizowanych czasach ważna jest umiejętność dawania, dzielenia się swoim niedostatkiem, niesienia pomocy innym. Mając to na względzie, uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły przystąpili do akcji  „Szlachetna Paczka” . Za zebrane pieniądze w kwocie 1107,46 zł. zakupione zostały artykuły spożywcze, chemia gospodarcza… Wszyscy biorący w akcji mieli okazję spełnić jedne mały dobry uczynek-pomóc potrzebującym.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.