Zawody miejsco-gminne w siatkówce dziewcząt i chłopców

Zawody miejsco-gminne w siatkówce dziewcząt i chłopców

Nasze gimnazjalistki zajęły pierwsze miejsce w Gimnazjadzie Piłki Siatkowej Dziewcząt, a chłopcy drugie miejsce.  W poniedziałkowych zawodach zorganizowanych na hali Gimnazjum nr 1 wzięło udział  siedem drużyn żeńskich: Gimnazjum nr 1 Wadowice, Gimnazjum nr 2 Wadowice, Gimnazjum nr 3 Wadowice, Gimnazjum Wysoka, Gimnazjum nr 1  Chocznia,  Gimnazjum nr 2 Chocznia i  Gimnazjum Ponikiew.  Turniej przebiegał systemem grupowym. Nasze dziewczyny walczyły dzielnie w grupie A w której były 4 zespoły:Gimnazjum nr 1 Wadowice, Gimnazjum nr 2 Chocznia, Gimnazjum nr 1  Chocznia oraz nasze gwiazdy :-}. Po zaciekłej walce dziewczyny wygrały wszystkie 3 mecze i zajęły 1 miejsce w grupie awansując do półfinału gdzie spotkały się z Gimnazjum nr 2 Wadowice, wygrywając 2:0 weszły do finału gdzie ponownie spotkały z gospodyniami turnieju gimnazjalistkami z Gimnazjum nr 1. W finale nasze dziewczęta pokonały 2:1 gimnazjalistki z „Sienkiewicza” i zostały Mistrzyniami Gminy Wadowice w siatkówce.  Chłopcy swoje zawody rozgrywali w środę , po losowaniu znaleźli się w grupie z Gimnazjum nr 1 w Wadowicach , Gimnazjum nr 1 w Choczni i Gimnazjum nr 2 w Choczni w tej grupie zajęli drugie miejsce i w półfinałach spotkali się z Gimnazjum nr2  Wadowice pokonując ich 2:1. Finale ponownie spotkali się z Gimnazjum nr 1 Wadowice.

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

2 responses to “Zawody miejsco-gminne w siatkówce dziewcząt i chłopców”

  1. JDSJDF

    a o chlopakach to juz nic nie napisane 🙁

    1. Tadeusz

      Zachęcam do redagowania wiadomości!!!

Napisz komentarz