Ferie 2013

Ferie 2013

W piątek 11 stycznia, w ostatnim dniu nauki przed feriami, odbyły się apele w poszczególnych grupach wiekowych. Dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas 1-3 uczestniczyły w apelu przygotowanym przez uczniów klasy 2a. Panie Stanisława i Dominika zadbały o bogaty scenariusz występu podopiecznych. Wiersze, piosenki, tańce nawiązywały do zimnej ale interesującej pory roku. Nie zabrakło również wskazówek jak należy zdrowo i bezpiecznie spędzać wolny feryjny czas. W klasach 4-6 i gimnazjum rozdano również nagrody  dla uczniów którzy mogli pochwalić się 100% frekwencją oraz dla tych którzy z powodzeniem startowali w konkursach OLIMPUS przyrodniczy i matematyczny. Gratulacje złożono uczniom którzy zakwalifikowali sie do finałów konkursów przedmiotowych: Dominika Kwaśniewska i Natalia Tyrybon – chemia, Tomek Kaszycki – j.polski, Konrad Gurdek – fizyka i matematyka. Kochani! odpoczywajcie aktywnie i bezpiecznie, wracajcie do szkoły wypoczęci i pełni zapału  do dalszej pracy! Zajęcia w okresie ferii zimowychpicasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

 

Napisz komentarz