Konkurs Recytatorski

Konkurs Recytatorski

W czwartek 7 lutego uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum prezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Przeprowadzony został konkurs recytatorski, recytatorzy startowali w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3 i 4-6 szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Jury w składzie: Małgorzata Niewidok – dyrektor szkoły, Jerzy Dziedzic – aktor Teatru Polskiego w Bielsku Białej oraz Joanna Bartkowiak – nauczycielka j.polskiego i organizator konkursu, oceniło prezentacje uczniów. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu decyzji o wzięciu udziału w konkursie. Wasz trud związany z opanowaniem treści prezentowanych utworów nie pójdzie na marne!  Zobacz wyniki konkursu

k.Recytatorski

k.Recytatorski

(08.02.2013, 42 Zdjęć)

One response to “Konkurs Recytatorski”

  1. mésange

    Brawo! Jeszcze więcej zachęcać młodych do takich działań, jeszcze więcej! 🙂
    Świetnie, że wrócono do ‚nowej świeckiej tradycji’ zapraszania do komisji gości z zewnątrz, zawodowców.

Napisz komentarz