Konkurs Recytatorski

Konkurs Recytatorski

W czwartek 7 lutego uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum prezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Przeprowadzony został konkurs recytatorski, recytatorzy startowali w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3 i 4-6 szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Jury w składzie: Małgorzata Niewidok – dyrektor szkoły, Jerzy Dziedzic – aktor Teatru Polskiego w Bielsku Białej oraz Joanna Bartkowiak – nauczycielka j.polskiego i organizator konkursu, oceniło prezentacje uczniów. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu decyzji o wzięciu udziału w konkursie. Wasz trud związany z opanowaniem treści prezentowanych utworów nie pójdzie na marne!  Zobacz wyniki konkursu picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

One response to “Konkurs Recytatorski”

  1. mésange

    Brawo! Jeszcze więcej zachęcać młodych do takich działań, jeszcze więcej! 🙂
    Świetnie, że wrócono do ‚nowej świeckiej tradycji’ zapraszania do komisji gości z zewnątrz, zawodowców.

Napisz komentarz