Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Dnia 27 lutego w naszej szkole odbył się Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym- eliminacje międzyszkolne. W turnieju startowały drużyny reprezentujące gimnazja Gminy Wadowice. Zawody składały się z części teoretycznej w czasie której uczniowie pisali test ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Część praktyczna polegała na przejechaniu rowerowego toru przeszkód. Dodatkowo uczestnicy musieli wykazać się znajomością udzielania pierwszej pomocy. W turnieju zwyciężyła reprezentacja Gimnazjum nr 2 w Wadowicach.  NAsze Gimnazjum reprezentowl reprezentowali:  Karol Grabiński ? Ic,  Mikołaj Jura ? IIb,  Kamil Wądrzyk ? IIIa. Dzielnie walczyli nasi chłopcy zajmując 4 miejsce, przy odrobinie szczęścia mogli zająć drugie miejsce. Mamy nadzieję że w przyszły roku będzie podium! piekę trenerską sprawowała niezastąpiona  pani Maria Filek. Dziękujemy!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

 

 

Napisz komentarz