Misterium Wielkanocne

Misterium Wielkanocne

Zgodnie z coroczną tradycją, w środę  27 marca  w ostatni dzień nauki przed feriami wiosennymi (a za oknem zima!) w sali teatralnej kościoła św. Piotra grupa teatralna przedstawiła Misterium Wielkanocne. Siostra Leonika do udziału w spektaklu zaprosiła uczniów z klas 5,6a, 6b i Ia gimnazjum. Niektórzy występowali po raz pierwszy. Ciekawa scenografia, stroje z epoki, brawurowa gra aktorska , wprowadziły zebranych w nastrój bliski tajemnicy męki i zmartwychwstania Pana Jezusa. Pewnym novum było wyeksponowanie postaci Szawła i historii jego nawrócenia. Postać ta pokazuje że każdy z nas może zmieniać się na lepsze. Święta są taka okazją. Pamiętajmy o swoich bliskich i o tym że rodzina jest najważniejsza! Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz