Sprawdzian z Operonem. Bezpieczny Internet

Sprawdzian z Operonem. Bezpieczny Internet

W czwartek 14 marca uczniowie klasy trzeciej przystąpili do sprawdzianu przygotowanego przez wydawnictwo OPERON. Przed sprawdzianem uczniowie oglądnęli ciekawy filmik przygotowany przez wydawnictwo oraz przeprowadzili intelektualną i fizyczną rozgrzewkę. Następnie zmagali się z zadaniami z j.polskiego i matematyki zawartymi w  dwóch arkuszach. Na każdą część egzaminu przewidziane było 45 minut czasu. Teraz czekamy tylko na wyniki!  Również w czwartek miało miejsce ostanie z cyklu spotkanie dotyczące bezpiecznego posługiwania się internetem. Pani Małgorzata Hombesz i pan Zbigniew Przybek przybliżyli uczniom tematykę związaną z zagrożeniami wynikającymi z korzystania z internetu. Podkreślili również odpowiedzialność za treści publikowane w internecie. W spotkaniach wzięło udział około 300 uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

 

Napisz komentarz