Święto Pań

Święto Pań

8 marca to od lat dzień w którym wszyscy panowie szczególnie  adorują swoje panie. Uczniowie klasy czwartej zainspirowani przez swoja wychowawczynię panią Renatę Kowalczyk sprawili bardzo miłą niespodziankę koleżankom ze wszystkich klas dedykując im piosenki, wiersze oraz ofiarowując piękne kwiaty. Nie zapomnieli również o paniach nauczycielkach oraz o swoich mamach. Uczniowie klasy IIb gimnazjum pod opieką pani Anny Pławny zorganizowali wybory najmilszej dziewczyny gimnazjum. Kandydatki musiały wykazać się umiejętnością wiązania krawatów, ucierania kogel-mogel, obierania ziemniaków. Odpowiadały na podchwytliwe pytania, zaprezentowały autorski wiersz o przedstawicielach płci brzydkiej. Zabawa była przednia, organizatorzy stanęli na wysokości zadania choć był problem z opanowaniem niesfornego kurzego białka. Jury w składzie : T.Włodek, R.Worytko, ks.D.Popielarczyk, K.Bałys ogłosiło werdykt: najmilszą gimnazjalistką została Oliwia Matuła z klasy IIIb.  Gratulujemy! To był miły i sympatyczny dzień! Koledzy! pamiętajcie o swoich koleżankach nie tylko od święta!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz