Karol Wojtyła urodził się w Wadowicach 93 lata temu

Karol Wojtyła urodził się w Wadowicach 93 lata temu

17 maja w przeddzień 93 rocznicy urodzin bł. Jana Pawła II klasa Ib gimnazjum po kierunkiem siostry Leoniki i wychowawczyni pani J.Kajdas przygotowała spotkanie z uczniami Naszej Szkoły. Postać Jana Pawła II, Jego nauczanie, dla młodych wadowiczan nie powinny stanowić tajemnicy. Zadaniem koleżanek i kolegów z klasy Ib było przypomnienie najważniejszych tez nauczania Papieża Polaka. Wywiązali się z tego doskonale. Piękne recytacje, odpowiednio dobrane teksty, aparycja złożyły się na doskonałą całość. Dziękujemy!!!  W sobotę delegacja 30 uczniów uczestniczyła w 13 zlocie Szkół Papieskich. Wszystkim uczestnikom sobotniego spotkania serdecznie dziękujemy!

18-05-13

18-05-13

(17.05.2013, 52 Zdjęć)

Napisz komentarz