Turniej o Puchar Pawła Papke – sukces naszych dziewcząt i chłopców

Turniej o Puchar Pawła Papke –  sukces naszych dziewcząt i chłopców

Nasze gimnazjalistki i gimnazjaliści odnieśli duży sukces zajmując pierwsze  miejsce w turnieju piłki siatkowej o puchar Pawła Papke, który został rozegrany 25maja w hali sportowej przy ulicy Sienkiewicza. W kategorii dziewcząt nasze dziewczęta, aby dostać się do finału musiały wygrać trzy mecze z rzędu i tak zrobiły. W finale spotkały się z dziewczętami z Gimnazjum nr 1 w Wadowicach i po zaciętej walce wygrywając  2:1 zdobyły Puchar Pawła Papke. Tą samą ścieżką podążyli nasi chłopcy wygrywając 3 kolejne mecze, w finale dość łatwo pokonali gimnazjalistów z Izdebnika 2:0 i tym samym zdobyli identyczny puchar jak nasze dziewczęta. Łukasz Piwowarczyk został najlepszym zawodnikiem turnieju.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Oliwia Matuła, Marta Czech, Agnieszka Piwowarczyk, Joanna Koźbiał, Zuzanna Bąk, Paulina Dybał. Nasze gimnazjum reprezentowali chłopcy: Łukasz Piwowarczyk, Grzegorz Zając, Gutt Mateusz, Gutt Krystian, Walczak Mateusz, Jakub Skrzyński, Gracjan Majewski.

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz