Wycieczka w Tatry klas 5 i 6a

Wycieczka w Tatry klas 5 i 6a

6 maja 2013 r. wraz z Paniami Joanną Bartkowiak, Katarzyną Kurek oraz Anną Tkacz wybraliśmy się na wycieczkę klasową do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Wycieczka ta miała charakter typowo rekreacyjny. Po dotarciu na miejsce wraz z przewodnikiem udaliśmy się na spacer Doliną Strążyską do Polany Strążyskiej oraz niewielkiego, aczkolwiek pięknego i niezwykle urokliwego Wodospadu Siklawica. W trakcie spaceru podziwialiśmy budzącą się do życia tatrzańską przyrodę. Następnie po odpoczynku, Drogą pod Reglami wyruszyliśmy w stronę skoczni narciarskich, gdzie wyjechaliśmy wyciągiem krzesełkowym na Wielką Krokiew. Będąc na platformie widokowej mieliśmy możliwość podziwiać panoramę Zakopanego     i okolic. Wycieczka nasza była bardzo udana. Brak turystów i spokój na szlaku oraz piękne widoki sprawiły, że nie czuliśmy zmęczenia. Po zakupieniu pamiątek wyruszyliśmy w drogę powrotną do Wadowic.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz