Finał XVIII edycji MNO – sukces naszych drużyn

Finał XVIII edycji MNO – sukces naszych drużyn

W dniach 15 i 16 czerwca 2013 r. w Międzybrodziu Żywieckim odbył się finał XVIII edycji Marszów na Orientację. Nasze Gimnazjum reprezentowały 2 drużyny: Io w składzie – Konrad Gurdek, Krystian Tatara, Piotr Zając, Jakub Wilk,  Wega w składzie – Adrian Skowron, Konrad Spólnik, Mikołaj Grzyb i Rafał Kozieł. W marszu dziennym zwyciężyła drużyna Wega a drużyna Io zwyciężyła w końcowej klasyfikacji! . Również w kategorii szkół Gimnazjum nr 3 zajęło I miejsce!  Należą się gratulacje wszystkim reprezentantom, godna podkreślenia jest Wasza wytrwałość w dążeniu do uzyskania sukcesu. Na zakończenie zawodów rozegrany został dwuetapowy nocny marsz. Po czterogodzinnych zmaganiach z trudnym górskim terenem zajęliśmy II miejsce! Finałowe zawody dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń i sporo radości z uzyskanego wyniku!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz