XXXII Rajd Szlakami Jana Pawła II

XXXII Rajd Szlakami Jana Pawła II

Od wielu lat (konkretnie od 1996) uczniowie i nauczyciele  naszej szkoły uczestniczą w rajdach Szlakami Jana Pawła II. W niedzielny poranek 9 czerwca 2013 r. grupa 32 uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum wyruszyła na groń Jana Pawła II. Trasa wycieczki wiodła ze Świnnej Poręby. Przy pięknej wiosennej pogodzie wędrowaliśmy zielonym szlakiem. Bujna beskidzka przyroda, piękne górskie krajobrazy umilały trudy górskiej wędrówki. Pod schroniskiem byliśmy o godz. 11.15. Po krótkim odpoczynku uczestniczyliśmy we mszy świętej, która kończyła XXXII rajd. Byliśmy najliczniejszą grupą rajdową i w związku z tym zostaliśmy nagrodzeni okolicznościowym pucharem i dyplomem. Najmłodszą uczestniczką rajdu była Ania Pena z klasy 2b. Dziękuję wszystkim uczestnikom i opiekunom (panie M.Niewidok, B.Pena, M.Filek) tej ciekawej górskiej wyprawy.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz