Budowa boisk

Budowa boisk

Okres wakacji to czas remontów w placówkach oświatowych. w Naszej Szkole  jest nie inaczej, ruszyła budowa boisk. Planowane jest wykonanie boiska do piłki nożnej, boiska wielofunkcyjnego (koszykówka, siatkówka, tenis) oraz skoczni do skoku w dal. Boiska mają mieć sztuczną nawierzchnię, oświetlenie. Obecnie została zdjęta warstwa ziemi, doprowadzone zostało zasilanie oświetlenia, wykonywana jest melioracja. Po wykonaniu inwestycji uczniowie zyskają tereny umożliwiające realizację zajęć wychowania fizycznego w godnych warunkach. Niestety, ze względu na brak środków finansowych z projektu „wypadła” czterotorowa bieżnia lekkoatletyczna wokół boiska do piłki nożnej. Liczymy (nie wyobrażamy sobie by było inaczej) że w przyszłym roku inwestycja zostanie dokończona i zostanie wybudowana bieżnia. Pro publico bono!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

 

Napisz komentarz