Boiska szkolne udostępnione

Boiska szkolne udostępnione

Po trwającej kilka miesięcy budowie zostały oddane do użytkowania boisko wielofunkcyjne, boisko do piłki nożnej oraz zestaw przyrządów „siłownia na świeżym powietrzu” Jest to dla całej społeczności szkolnej wielka radość ponieważ zyskaliśmy piękne nowoczesne obiekty sportowe. Dzięki staraniom Gminy Wadowice pozyskane zostały środki na tę inwestycje. Z boisk będą korzystali uczniowie w czasie zajęć wychowania fizycznego natomiast w godzinach popołudniowych obiekt jest udostępniony dla wszystkich chętnych mieszkańców. Ważne jest bezpieczne i zgodne z przeznaczeniem korzystanie z obiektów sportowych. Czujemy się wszyscy gospodarzami tego terenu, a każdy gospodarz dba o swoje mienie. Cały teren jest monitorowany dla bezpieczeństwa użytkowników i obiektów. Życzymy wszystkim przyjemnej rekreacji!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz