Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Jak ten czas leci! już połowa października. Uczniowie nie zapomnieli o swoich nauczycielach w dniu Ich święta. Klasa 2b pod kierunkiem swojej pani Edyty przygotowała inscenizację nawiązującą do szkolnej sytuacji. Było dużo śmiechu i zabawy. Klasa 5a przygotowała audycję wyemitowaną przez szkolny radiowęzeł. Nie zabrakło stosownych wierszy i piosenek.  W poniedziałek 14 października zespół Feniks uświetnił uroczyste posiedzenie Rady Pedagogicznej. Na podsumowanie dnia rozegrano mecz piłki siatkowej uczniowie-nauczyciele. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany, zakończył się nieznacznym zwycięstwem nauczycieli 2:1. Drodzy Uczniowie i Rodzice! dziękujemy za pamięć i piękne życzenia. Uśmiech dziecka jest dla nas największą nagrodą.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz