Marsz na Orientację w Sułkowicach

Marsz na Orientację w Sułkowicach

W sobotę 26 października 2013 r. w miejscowości Sułkowice Łęg rozegrano zawody w marszach na orientację. Organizatorem tych zawodów (od wielu lat) jest pan Jan Stawarz nauczyciel informatyki w szkole w Inwałdzie. Piękna pogoda spowodowała że rywalizacja była czystą przyjemnością. Naszą szkołę reprezentowali zarówno uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Oto nazwy i składy dużyn. Szkoła Podstawowa – Kasjopea: Ala Kozieł, Vanessa Giermańska, Dominika Żak, Ola Młynaczyk, Polaris:  Konad Wójcik, Piotr Pena. Gimnazjum – Deneb:  Patyk Sporysz, Piot Wiktor, Kacper Paluchowski,  WegaMateusz Walczak, Mikołaj Grzyb, Konrad Spólnik, Adrian Skowron, Charon:  Filip Śliwiński, Przemysław Malczyk, Konrad Nowak,   IoMichał Zając, Bartłomiej Zajda, Jakub Wilk. Wyniki zawodów wkrótce!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz