Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

18 października w naszej szkole miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 5 i Gimnazjum nr 3. Sześćdziesięciu pięciu uczniów klas 1a,b,c  z dużym przejęciem i zaangażowaniem przedstawiło program artystyczny na który złożyły się wiersze i piosenki. Sztandar szkoły był świadkiem ślubowania pierwszaków. Następnie z rąk pana Dyrektora i pań Wychowawczyń, wszyscy uczniowie otrzymali legitymacje szkolne. Ten dzień pozostanie na długo w sercach pierwszaków. Po godzinnej przerwie uczniowie pierwszych klas gimnazjum mięli swoją uroczystość ślubowania. Gimnazjaliści jako ci którzy pozostają w systemie edukacyjnym już siódmy rok (nie biorąc pod uwagę przedszkola) w sposób świadomy złożyli rotę pasowania. Wszystkim nowopasowanym uczniom najserdeczniejsze życzenia powodzenia w nauce, osiągania najwyższych ocen z zachowania, samych radosnych dni!!!

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz