Wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego

Wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego

W czwartek 17 października  uczniowie klas Ia, IIa, IIb gimnazjum uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym do Ojcowskiego Parku Narodowego. Jesienna pogoda, pastelowe kolory  jurajskiego krajobrazu stworzyły niepowtarzalny anturaż. W tej niepowtarzalnej scenerii gimnazjaliści mięli okazję poznać walory przyrodnicze, geologiczne, krajobrazowe parku. Jednym z punktów wycieczki był się również zamek w Pieskowej Skale. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach pozwalających poznać przeszłość geologiczną oraz ciekawostki z historii tego terenu. Na zakończenie zorganizowane zostało ognisko na którym nie zabrakło smakowitych kiełbasek. Wyjazd został zorganizowany z inicjatywy pana Marka Ciepłego  prezesa Wadowickiego Stowarzyszenia Integracji Społecznej – Klub Abstynentów „Victoria”

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz