Kolorowy talerz

W piątek 15 listopada  2013 r. rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczny dla klas 1 – 3 „Kolorowy talerz”. Konkurs jest jednym z działań towarzyszących realizacji w Szkole Podstawowej nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Wadowicach programu „Owoce w szkole”. Dzieci przygotowały bardzo ciekawe, kolorowe i pomysłowe prace, które oceniła komisja w składzie:    Tadeusz Włodek – dyrektor szkoły, Małgorzata Niewidok – wicedyrektor, Anna Janik – Lempart – nauczyciel plastyki. Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomowy i nagrody.

Wszystkich uczniów zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, a nagrodzonym dzieciom serdecznie gratulujemy.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.