Święty Mikołaj odwiedził Naszą Szkołę

Święty Mikołaj odwiedził Naszą Szkołę

W tym roku 6 grudnia wypadł w piątek. Długo oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci i nie tylko. W piątek święty Mikołaj odwiedził w pierwszej kolejności dzieci z klas 1-3 i oddziału przedszkolnego. Przedszkolaki przygotowały piękny występ powitalny dla długo oczekiwanego gościa. Piękna recytacja, głośno, rytmicznie zaśpiewane piosenki, inscenizacja i stroje zwróciły uwagę Dostojnego Gościa. Również dziewczęta z zespołu Asterix zaśpiewały wiązankę piosenek nawiązujących do tego wyjątkowego dnia. Po skończonej uroczystości Święty Mikołaj udał się  do poszczególnych klas gdzie rozdawał piękne prezenty. Dziękujemy paniom Agnieszce i Anicie  za bardzo dobre przygotowanie dzieci do pierwszego publicznego ich występu. Mamy nadzieje że za rok Święty Mikołaj również zawita do Naszej Szkoły. Zapraszamy!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz