Święty Mikołaj odwiedził Naszą Szkołę

Święty Mikołaj odwiedził Naszą Szkołę

W tym roku 6 grudnia wypadł w piątek. Długo oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci i nie tylko. W piątek święty Mikołaj odwiedził w pierwszej kolejności dzieci z klas 1-3 i oddziału przedszkolnego. Przedszkolaki przygotowały piękny występ powitalny dla długo oczekiwanego gościa. Piękna recytacja, głośno, rytmicznie zaśpiewane piosenki, inscenizacja i stroje zwróciły uwagę Dostojnego Gościa. Również dziewczęta z zespołu Asterix zaśpiewały wiązankę piosenek nawiązujących do tego wyjątkowego dnia. Po skończonej uroczystości Święty Mikołaj udał się  do poszczególnych klas gdzie rozdawał piękne prezenty. Dziękujemy paniom Agnieszce i Anicie  za bardzo dobre przygotowanie dzieci do pierwszego publicznego ich występu. Mamy nadzieje że za rok Święty Mikołaj również zawita do Naszej Szkoły. Zapraszamy!

mikolaj 2013

mikolaj 2013

(06.12.2013, 27 Zdjęć)

Napisz komentarz