Szlachetna Paczka 2013

Szlachetna Paczka 2013

Każdy lubi otrzymywać prezenty, ale większą radość i satysfakcję daje dzielenie się z potrzebującym. W tym roku kolejny raz uczniowie i nauczyciele Naszej Szkoły uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Pomagaliśmy potrzebującej rodzinie, doświadczonej przez choroby i biedę. Dzięki ofiarności nas wszystkich zakupione zostały produkty spożywcze, środki chemiczne, odzież, artykuły szkolne. Spakowane zostało 17 paczek! W sobotę paczki zostały przewiezione do magazynu skąd trafiły do do potrzebującej rodziny. Obdarowana rodzina jest bardzo wdzięczna i serdecznie dziękuje za okazaną pomoc. My mamy nadzieję że ten da serca spowoduje radość obdarowanych. Jeszcze raz dziękuję wszystkim którzy otworzyli się na potrzeby innych.

szlachetna13

szlachetna13

(06.12.2013, 13 Zdjęć)

Napisz komentarz