Szlachetna Paczka 2013

Szlachetna Paczka 2013

Każdy lubi otrzymywać prezenty, ale większą radość i satysfakcję daje dzielenie się z potrzebującym. W tym roku kolejny raz uczniowie i nauczyciele Naszej Szkoły uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Pomagaliśmy potrzebującej rodzinie, doświadczonej przez choroby i biedę. Dzięki ofiarności nas wszystkich zakupione zostały produkty spożywcze, środki chemiczne, odzież, artykuły szkolne. Spakowane zostało 17 paczek! W sobotę paczki zostały przewiezione do magazynu skąd trafiły do do potrzebującej rodziny. Obdarowana rodzina jest bardzo wdzięczna i serdecznie dziękuje za okazaną pomoc. My mamy nadzieję że ten da serca spowoduje radość obdarowanych. Jeszcze raz dziękuję wszystkim którzy otworzyli się na potrzeby innych.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz