Dzień Babci i Dziadzia

Dzień Babci i Dziadzia

W czwartek 23 stycznia w naszej szkole gościliśmy Babcie i Dziadziów dzieci z Oddziału Przedszkolnego. Przedszkolaki pod kierunkiem Pań Anity i Agnieszki przygotowali  wiersze, piosenki a nawet piękny taniec, nawiązujące w swojej treści do tego czym są babcia i dziadzio. W dalszej części dziadkowie zostali zaproszeni do wspólnej zabawy z wnuczętami. Nie zabrakło tańca na gazecie, rzutów do celu, zwijania włóczki, obierania jabłek. Następnie dziadkowie rozpoznawali wnuczęta które były ukryte za zasł0ną na podstawie ich głosów. Na zakończenie wszyscy wspólnie zaśpiewali kolędę „Przybieżeli do Betlejem ..” . Spotkanie sfinalizowano słodkim „co nieco” na szkolnej jadalni. To było miłe i sympatyczne spotkanie, dziękujemy organizatorom i zaproszonym gościom za wspólnie spędzony czas. Podobnie w poniedziałek 27 stycznia dzieci z klasy 1c zaprosiły swoich dziadziów na jasełka które przygotowały pod kierunkiem swojej wychowawczyni.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz