Popołudniowe zajęcia z piłki nożnej dla najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie uczęszczający na popołudniowe zajęcia piłki nożnej zostali zaprezentowani i uhonorowani dyplomami  Najmłodszego Piłkarza oraz firmowymi koszulkami z własnym numerem i nazwiskiem na plecach. . Uczniowie ci uczeszczają na zajęcia dwa razy w tygodniu, które prowadzi mgr Andrzej Bańdura. Sekacja piłkarska dla najmłodszych Naszych uczniów współpracuje z Miejskim Klubem Sportowym „Skawa” Wadowice do którego w późniejszym czasie trafia i będą kontynuować dalszą karierę. Sekcja ta jest dobrym miejscem dla dziecka na zabawę poprzez gry i zabawy z piłką a w późniejszym terminie kształtowanie techniki użytkowej. Na prezentacji zawodników obecni byli rodzice i dziadkowie piłkarza a ponadto Dyrektor ZSP Nr 2 Pan Tadeusz Włodek i Prezes MKS Skawa Wadowice Pan Marek Ciepły.

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

4 responses to “Popołudniowe zajęcia z piłki nożnej dla najmłodszych uczniów”

1. Monika

Witam,

Czy w obecnym roku szkolnym będą odbywały się zajęcia piłki nożnej dla dzieci?
    Mój syn rozpoczął edukację w 1-wszej klasie i bardzo mu zależy żeby dostać się do drużyny.

Proszę informację.

Pozdrawiam,

M.

1. Tadeusz

Spotkanie organizacyjne i zapisy do sekcji 30 września o godz. 17.00 na sali gimnastycznej.

2. Monika

dziękuję!