Spektakl teatralny

Spektakl teatralny

We wtorek 28 stycznia 2014 r. w Wadowickim Centrum Kultury koło teatralne naszej szkoły przedstawiło spektakl teatralny Szczęśliwy Książe. W tym ważnym dla nas wszystkich wydarzeniu kulturalnym uczestniczyli zaproszeni uczniowie klas4-6 szkoły podstawowej oaz uczniowie gimnazjum. Młodzi aktorzy nie poddali się termie i z dużym kunsztem aktorskim grali swoje role. Przesłanie inscenizacji było głębokie i bardzo piękne. Można je wyrazić  następująco: O wartości człowieka nie świadczy to co posiada, czy jest bogaty ale to co może dać innym. Dziękujemy za tą refleksje tak ważną w dzisiejszych czasach. Spektakl reżyserowała opiekunka koła teatralnego pani Joanna Bartkowiak. W drugiej części spotkania wystąpił zespół Feniks z gimnazjum wspomagany przez  Asteriksa zespół złożony z dziewcząt ze szkoły podstawowej. W programie występu znalazły się znane i mniej znane kolędy. Zespoły prowadzi pani Bogusia Kowalczyk. Dziękujemy raz jeszcze za piękne artystyczne doznania. Występ pokazał że mamy utalentowaną chętną do pracy młodzież. Czy ta ocena odnosi się również do Ciebie?picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz