Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa

W czwartek 30 stycznia 2014 r. uczniowie szkoły podstawowej odpoczywali od zajęć dydaktycznych. W tym dniu była zabawa karnawałowa. Sala gimnastyczna odpowiednio przystrojona, kolorowe różnorodne kostiumy uczestników tworzyły niepowtarzalny klimat zabawy. Dzieci przebrane były za postaci z bajek, bohaterów filmów, nie zabrakło również nawiązania do świata roślin i zwierząt. Dziewczęta z klasy IIc i IIIa gimnazjum okazały się doskonałymi animatorkami i doskonale zorganizowały zabawę młodszym koleżankom i kolegom. Natomiast chłopcy z klasy IIc gimnazjum”podawali” stosowną „muzę”.  Było sympatycznie i wesoło, tym bardziej że ferie tuż, tuż …picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz