MNO w Inwałdzie

MNO w Inwałdzie

W sobotę 22 lutego odbyła się kolejna edycja zawodów w Marszach na Orientację tym razem w Inwałdzie. Miał to być marsz zimowy ale zima w tym oku o nas zapomniała. Na trasie zawodów nie było śniegu ale było błoto. Pomimo tego ponad 200 uczniów ze szkół powiatu wadowickiego bardzo aktywnie i zdrowo spędziło to sobotnie przedpołudnie. Zawody polegają na znalezieniu w terenie punktów zaznaczonych na mapie, potwierdzenie ich na kacie startowej. Organizatorzy dbają o utrudnienie zadania przetwarzając mapy, stawiając punkty mylne i stowarzyszone. Uczestnicy zawodów muszą wykazać się dobrą orientacją w terenie i niezłą kondycją. Szkołę Podstawową nr 5 reprezentowały  2 drużyny: Polaris (16m) i Kasjopea (17m), Gimnazjum nr 3 4 drużyny: Wega (4m), Deneb (30m), Io (2m) oraz Charon(14m). Gratuluję startu i dobrych miejsc, następne zawody w kwietniu!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz