Spotkanie integracyjne

Spotkanie integracyjne

W środę 19 lutego gościliśmy w naszej szkole uczniów klas szóstych ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej z Zawadki. Spotkanie rozpoczęło się spektaklem w wykonaniu koła teatralnego. Tytuł sztuki „Szczęśliwy Książę” . Odtwórca głównej roli Jurek Olszak wraz z koleżankami i kolegami, dali popis gry aktorskiej. Następnie poszczególne klasy udały się na pokazy fizyczne, zajęcia plastyczne, projekcję filmu o szkole oraz poczęstunek. Ostatnim punktem programu spotkania były zwody sportowe rozgrywane na sali gimnastycznej. Spotkania uczniów klas szóstych weszły do kalendarza imprez szkolnych. Była okazja do nawiązania nowych znajomości, poznania szkoły i ewentualnych przyszłych koleżanek i kolegów w Gimnazjum nr 3.  Zapraszamy do naszej  szkoły !!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz