Zimowa z nazwy wyprawa

Zimowa z nazwy wyprawa

W czwartek 6 lutego 2014 r. w kameralnym składzie zorganizowana została wycieczka na Leskowiec. Pomimo początku lutego pogoda nie przypominała zimowej aury. Trasa wycieczki prowadziła z Ponikwi na Leskowiec przez Groń Jana Pawła II. Była okazja do oglądania panoramy Beskidów Żywieckiego, Małego i Średniego. Wybornie smakowały kiełbaski upieczone na ognisku zapalonym od jednej zapałki. Droga powrotna prowadziła żółtym szlakiem do Czartaka.  Skałki w rejonie szczytu Kamień zaprosiły do ich zwiedzania. W Czartaku podjęliśmy decyzję że przejdziemy pieszo do Wadowic przez zbocze Iłowca i Dzwonek. W sumie dystans marszruty wyniósł około 25 km. Dziękuję Adrianowi, Konradowi i Mikołajowi za wspólną ciekawą wycieczkę. Było warto wstać wcześniej i podjąć wyzwanie trudu wycieczki. Najważniejsze chcieć wyjść z domu …picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz