Zawody w Spytkowicach – / Galeria zdjęć + film /

Zawody w Spytkowicach    –   / Galeria zdjęć + film /

We wtorek 4 marca na stoku narciarskim w Spytkowicach, rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Wadowickiego w narciarstwie alpejskim uczniów szkół podstawowych i gimnazjum.

W sportowych zmaganiach wzięło udział 92 zawodników w kategoriach: przedszkolaki, klasy 1 – 3 szkoły podstawowej – dziewczęta i chłopcy, klasy 4 – 6 szkoły podstawowej -dziewczęta i chłopcy oraz klasy I ? III gimnazjum – dziewczęta i chłopcy oraz szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta i chłopcy.

Na trasie slalomu giganta, jako pierwsi pojawili się najmłodsi uczestnicy tegorocznych zawodów – przedszkolaki, a następnie uczniowie klas 1 – 3 szkoły podstawowej. Kolejno  wystartowali reprezentanci kl. 4 – 6 szkoły podstawowej, w kolejności dziewczęta i chłopcy. Potem wszyscy mogli zobaczyć pasjonująca walkę o zwycięstwo wśród uczniów gimnazjów: dziewcząt i chłopców. Następnie o zwycięstwo walczyli snowboardziści oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.Uczniowie Naszej Szkoły zaznaczyli swoją obecność na zawodach zajmując czołowe miejsca w poszczególnych konkurencjach. A oto wyniki jakie osiągnęli nasi uczniowie. Klasy 1-3 dziewczęta SP – I miejsce Martyna Dyduch kl. 3a   Gimnazjum dziewczęta-II miejsce Agnieszka Piwowaczyk kl.IIIb, Gimnazjum chłopcy-IImiejsce Kacper Słuszniak kl. IIIb, III miejsce Cezary Szkut kl. IIIa, snowbord-I miejsce Bartłomiej Kozioł kl. IIIa.  Natasza Żołnierek zajęła VI a Wiktoria Niewidok VII miejsce w kategorii dziewczęta szkoła podstawowa. Gratulujemy osiągniętych wyników i dziękujemy za godne reprezentowanie Naszej Szkoły.

Wyniki poszczególnych uczestników z podziałem na kategorie:

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

ITV Wadowice – relacja z Mistrzostw

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz