XXI Przegląd Teatralny w języku angielskim

21 maja grupa teatralna z naszej szkoły pod opieka Pani Joanny Bartkowiak i Barbary Bałys wzięła udział w XXI Przeglądzie – Konkursie Teatralnym w języku angielskim „Bliżej świata”. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Krakowie – Witkowicach po raz kolejny zorganizował imprezę, której celem było nie tylko zaprezentowanie małej formy teatralnej, ale również popularyzacja języka angielskiego. Uczniowie naszej szkoły pod okiem opiekunki Koła Teatralnego i nauczycielki języka angielskiego przedstawili niezwykle wzruszająca opowieść na motywach baśni Hansa Christiana Andersena „The Tin Soldier” („Ołowiany żołnierzyk”). Dekoracja, rekwizyty, muzyka, ruch sceniczny i świetna gra młodych aktorów sprawiły, że wraz z nimi na moment przenieśliśmy się do baśniowego świata. Gratulujemy artystom talentu i zapału! Wyniki Konkursu niebawem …picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.