Nagrody Naukowe

We wtorek 24 czerwca w sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury odbyła się uroczystość wręczenia nagród naukowych finalistom i laureatom konkursów przedmiotowych. Nagrody zostały wręczone przez panią Burmistrz Ewę Filipiak. W uroczystości uczestniczyli uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Wadowice. Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Pena z klasy szóstej, laureat konkursu przyrodniczego, finalista konkursów matematycznego i humanistycznego, Sandra Giermańska z klasy IIIa gimnazjum, finalistka konkursu z matematyki, Katarzyna Rojek  z klasy IIIa gimnazjum, finalistka konkursu z j.polskiego, Emilia Banaś z klasy IIIb gimnazjum finalistka konkursu z j.polskiego. Opiekunami naukowymi Piotrka, Sandry, Katarzyny i Emilii są panie: B.Studnicka, J.Kajdas, J.Bartkowiak, M.Niewidok, A.Dyrcz-Kowalska, R.Kowalczyk. W czasie uroczystości nagrodzono również szkoły wyróżniające się w rywalizacji sportowej. Gimnazjum nr 3 zajęło II miejsce. Gratulujemy nagrodzonym i ich opiekunom!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.