Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Uroczystymi akademiami dla szkoły podstawowej i gimnazjum zakończono rok szkolny 2013/2014 w Zespole Szkół Publicznych nr 2. Rodzice uczniów osiągających najlepsze wyniki w nauce otrzymali listy gratulacyjne, nagrody książkowe czekały na uczniów z najwyższą średnia ocen oraz 100% frekwencją. Dyrektor Tadeusz Włodek skierował podziękowania dla rodziców zaangażowanych w pracę na rzecz szkoły, następnie wręczył wyróżnionym pamiątkowe dyplomy. Części artystyczne akademii nawiązywały do nadchodzących wakacji. Absolwenci po raz ostatni wystąpili w roli uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 i Gimnazjum nr 3.  Miłych wakacji, bezpiecznego wypoczynku!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.