Finał Kampanii „Postaw na Rodzinę”

W czwartek 20 listopada uczniowie klas Szkoły Podstawowej wspomagani przez rodziców i wychowawców, uczestniczyli w kolejnym finale kampanii  „Postaw na Rodzinę”.  Finał został przeprowadzony na sali gimnastycznej szkoły. Każda klasa prezentowała przygotowaną piosenkę dotyczącą rodziny. Następnie przedstawiciele poszczególnych klas startowali w zawodach „wyścig w workach” który wzbudził wiele emocji. Klasy dopingowały swoich reprezentantów, dodając im zapału do walki.  Na zakończenie przeprowadzono zawody w przeciąganiu liny. Ta konkurencja wzbudziła najwięcej emocji i mocno rozgrzała publiczność. Zabawa była świetna, cieszy zaangażowanie rodziców i niepowtarzalny klimat wspólnego spędzania czasu, dobrego czasu. „Rodzina jest najważniejsza”, to zdanie było mottem czwartkowego spotkania.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.