Szlachetna Paczka 2014

Dzięki ofiarności uczniów i nauczycieli naszej szkoły oraz innych osób , kolejny raz pomagamy potrzebującej rodzinie przygotowując paczki z najbardziej potrzebnymi artykułami. Udało się napełnić 16 paczek ! Najpierw zbierane były pieniążki, następnie zakupiono potrzebne artykuły a w piątek 12 grudnia paczki zostały spakowane. W sobotę 13 grudnia dary zostały przewiezione do punktu zbiorczego w SP nr 1 w Wadowicach. Dziękuję wszystkim którzy włączyli się w tą szlachetną akcję, dziękuje wszystkim ofiarodawcom spośród uczniów, nauczycieli i osób spoza szkoły. Powiedziano że nie jest sztuką współczuć ale sztuką jest pomagać. Mamy satysfakcję że kolejnej rodzinie sprawiliśmy radość. picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.