Drzewa niezwykłe bo genealogiczne

Jak ważne dla każdego z nas jest poznanie własnych korzeni, historii swojej rodziny – nie trzeba przekonywać. Z każdym dniem tworzy się nowa historia, dni minione pozostają wspomnieniem. Uczniowie klas czwartych podjęli trud stworzenia drzew genealogicznych swoich rodzin. Nie robili tego sami, informacje pozyskiwali od swoich bliskich: rodziców, dziadków, cioć, wujków …. Podjęty trud dał wspaniałe efektu w postaci okazałych drzew genealogicznych. Była okazja do poznania swoich przodków, historii własnej rodziny. Prace uczniów zostały zaprezentowane na tablicach ekspozycyjnych na korytarzu I piętra. Jest co oglądać. Zachęta nauczycieli uczących historii w tych klasach dała bardzo pozytywny oddźwięk. Gratulacje!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.