Szkolne kolędowanie

Ponieważ czas nieubłaganie płynie, czas śpiewania kolęd się kończy, samorząd szkoły podstawowej wraz z opiekunem panią B.Studnicką zaproponowali kolędowe spotkanie uczniów klas 4-6. W piątek 23 stycznia na sali gimnastycznej wszystkie klasy zaprezentowały dwie kolędy. Widać było wielkie zaangażowanie występujących uczniów przejawiające się w oprawie instrumentalnej, odpowiednio przygotowanych strojach, i w większości przypadków odpowiedniej emisji głosu. Jako przerywnik pomiędzy występami poszczególnych klas wszyscy śpiewali kolędę „przerywnik” Również grono pedagogiczne zaprezentowało przygotowaną pastorałkę. Primus interpares konkursu okazała się klasa 6a. należy podkreślić że wszystkie klasy bardzo dobrze przygotowały się do tego konkursu. Była również okazja do wręczenia dyplomów za udział w konkursie Olimpus przyrodniczy i matematyczny. Było bardzo sympatycznie, wszyscy tworzymy jedną wielką szkolną rodzinę a w rodzinie śpiewa się kolędy !!!

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.