Konkurs języka angielskiego

W czwartek tj. 12 lutego uczniowie szkół gimnazjalnych gminy Wadowice wzięli udział w II etapie Drugiego Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego pod patronatem Burmistrza Wadowic. Spośród 102 uczniów ze wszystkich gimnazjów gminy Wadowice zgłoszonych do pierwszego pisemnego etapu została wyłoniona najlepsza 16-stka. Uczniowie przedstawili prezentacje, na podstawie których komisja złożona z dziewięciu anglistów wyłoniła najbardziej uzdolnionych językowo gimnazjalistów. Nasza uczennica Julia Koźbiał zajęła trzecie miejsce. Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego z Gimnazjum nr 2 w Choczni oraz Panią Dyrektor Małgorzatę Bryndzę. Uczniowie biorący udział w konkursie wykazali się imponującą wiedzą, ogromną pasją i zaangażowaniem w naukę języka angielskiego. Duże zainteresowanie konkursem wśród uczniów jest powodem do dumy, a możliwości językowe uczniów, szansą na kolejne sukcesy. Bardzo serdecznie gratulujemy zwycięzcom a zwłaszcza Julii Koźbiał.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.