Rekreacja na nartach

Drugi raz tej zimy zorganizowany został wyjazd na narty do Spytkowic. Piątkowe popołudnie 50 uczniów z naszej szkoły i SP nr 1 spędziło aktywnie na stoku narciarskim w Spytkowicach ( Na przełączy Spytkowickiej między Spytkowicami a Orawką znajdują się źródła naszej Skawy!). Pogoda zimowa, przywitał nas dość intensywny opad śniegu. Warunki do uprawiania narciarstwa wymarzone, stok przygotowany bardzo dobrze, bez kolejki do wyciągu. Początkujący mieli okazję do nauki techniki poruszania się na nartach, bardziej zaawansowani doskonalili umiejętność jazdy na nartach czy desce snowbordowej. Wszyscy bardzo dobrze dotlenili się i w dobrych nastrojach wrócili do Wadowic. ZOBACZ FILM picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.