Mistrzostwa Miejsko- Gminne w siatkówce

Mistrzostwa Miejsko- Gminne w siatkówce

Dnia 4  i  5 marca 2015r w hali ZSP nr 3 przy ul Sienkiewicza, rozegrano zawody piłki siatkowej chłopców i dziewcząt. W środę chłopcy zajęli I miejsce w zawodach miejsko- gminnych, a dzień później dziewczyny  wywalczyły wicemistrzostwo.

Zobacz film z zawodów !!!

Wielkie podziękowania należą się wszystkim uczestnikom tych zawodów za piękną czystą walkę i nieustępliwość w rywalizacji sportowe.Wszystkie mecze naszych drużyn dostarczyły dużo emocji i wspaniałej walki fair-play co zostało zauważone i nagradzane brawami przez publiczność zgromadzoną na trybunach hali. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Alicja Czuba, Agnieszka Zając, Ewelina Wójciga, Katarzyna Duda, Dominika Tyszko, Daria Wójs, Honorata,  Kasia Góra, drużyna chłopców: Łukasz Piwowarczyk, Mateusz Gutt, Krystian Gutt, Mateusz Wilk, Mateusz Walczak, Szymon Bernat, Bartek Rusek, Bartłomiej Stanaszek, Bartłomiej  Karpała

Napisz komentarz