Piłka Nożna Dziewcząt i Chłopców

W poniedziałek 11 maja w naszej szkole odbyły się rozgrywki w piłce nożnej dziewcząt ze szkół podstawowych Gminy Wadowice. Rozgrywki miały wyłonić najlepszą drużynę. Eliminacyjne rozgrywki wyłoniły finalistów. W finale spotkały się drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 5. Po zaciętej walce nasze dziewczęta pokonały konkurentki 3:0. Należy dodać że w rozgrywkach eliminacyjnych wynik był dokładnie odwrotny. Nasza szkołę reprezentowały: Natalia Zborowska, Nikol Wacław, Sonia Blak, Julia Furdzik, Wiktoria Gawlik, Anna Pena, Martyna Dyduch, Wiktoria Stopa, Julia Dorula, Kamila Studnicka.    Natomiast we wtorek 12 maja chłopcy ze szkół podstawowych. Po zaciętej walce nasi chłopcy wywalczyli III miejsce. najlepszą drużyną turnieju okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 przez reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1. Serdeczne gratulacje!!!

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.