Spotkanie integracyjne

W środę 10 czerwca spotkali się kandydaci do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych ze starszymi koleżankami i kolegami oraz z przyszłymi wychowawcami. Trzecioklasiści stworzyli swoim występem uzupełnienie orkiestry symfonicznej przy pomocy tamburin, marakasów , nie zabrakło recytacji i piosenek. Niepowtarzalną rolę dyrygenta zagrała pani A.Olszewska.  Dzieci z klasy 1a przedstawili inscenizację Kopciuszka w technice teatru cienia. Sztukę reżyserowała pani B.Pająk a do przygotowania kostiumów włączyli się rodzice. W dalszej części wszystkie dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie aranżowanej przez panie A.Hałat i A.Świątek. Mamy nadzieję że spotkanie było udane a szkoła dla przyszłych uczniów przestała być czymś zupełnie nieznanym.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.