Wycieczka do Hiszpanii

Wycieczka do Hiszpanii

W dniach od 26 maja do 4 czerwca 47 osobowa grupa uczniów naszego zespołu szkół pod opieką nauczycieli: Beaty Studnickiej, Ewy Bednarczyk, Marii Filek i Małgorzaty Niewidok uczestniczyła w wycieczce do Hiszpanii. Trasa naszej podróży prowadziła przez Słowację, Austrię, Włochy, Monako, Hiszpanię, Francję i Niemcy. Zobaczyliśmy wiele atrakcji turystycznych w samej Hiszpanii (Lloret de Mar, ogród botaniczny w Blanes, twierdzę Tossa de Mar, Barcelonę, Montserrat, Gironę , muzeum Salwadora Dali w Figueres ) jak i w Monako i Francji. Poznaliśmy tradycję hiszpańskiego tańca flamenco i podziwialiśmy piękno śródziemnomorskiej fauny i flory. Upalna, słoneczna pogoda, ciepła woda w Morzu Śródziemnym dała szansę na aktywny odpoczynek, a do tego pyszne jedzenie !
Wyjazd był bardzo udany i pozostawił w nas niezapomniane wrażenia.
Dziękujemy Pani pielęgniarce Ewie Karelus za troskę o nasze zdrowie, a Panu Jakubowi Cierpiałkowi za organizowanie dla nas zajęć sportowych, szczególnie za wspólną grę w piłkę nożną.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb. zdjęcia z tego albumu są autorstwa Julii Knawy z klasy IIb gimnazjum

2 responses to “Wycieczka do Hiszpanii”

 1. korektor

  Szanowny Panie Dyrektorze.
  „Uciekło” Panu jedno „i”.
  Winno być: Wycieczka do Hiszpanii
  Wiem,że to skutek przemęczenia końcówką roku szkolnego.
  Pozdrawiam i życzę dużo dobrego.
  Józef F.

Napisz komentarz