Kolorowa Pasieka

Przedsiębiorstwo pszczelarskie pana Tomasza Łysonia ogłosiło konkurs plastyczny „Kolorowa Pasieka” skierowany do uczniów młodszych klas szkoły podstawowej. Uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces zajmując czołowe miejsca w poszczególnych kategoriach. W niedzielę 11 października w Kleczy Dolnej odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom. Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca: W  kategorii klas drugich – I miejsce przypadło Kacprowi Zacharskiemu z klasy 2c, II miejsce zajął Kamil Pawiński również uczeń tej klasy. W kategorii klas trzecich – I miejsce Kacper i Joanna Zając a miejsce III Nadina Suska. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom którzy brali udział w tym konkursie, rodzicom i wychowawcą za pomoc i wsparcie. Przed Wami drodzy uczniowie kolejne konkursy w których możecie spróbować swoich sił.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.