Akademia Młodego Wadowiczanina

23 października w Bibliotece Miejskiej w Wadowicach odbył się pierwszy wykład z cyklu Akademia Młodego Wadowiczanina. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy 3b wraz z wychowawczynią panią Jadwigą Szyjką. Jak ważne jest czytanie książek dla rozwoju intelektualnego każdego z nas chyba nie trzeba nikomu  tłumaczyć. Spotkanie z pisarzem jest najlepszą formą propagowania czytelnictwa. Pani Eliza Piotrowska  jest pisarką specjalizującą się w literaturze dziecięcej. W zajmujący sposób opowiadała o początkach swojej działalności literackiej. czytała fragmenty swoich utworów czym wzbudziła duże zainteresowanie wśród dzieci. Pani Eliza mieszka w Brazylii ale często przyjeżdża do Polski. Takie spotkania są bardzo ważne, wierzymy że powięksżą grono wrażliwych czytelników.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.