Andrzejki 2015

„Na świętego Andrzeja błyska pannom nadzieja” Dlatego też w dniu 24.11.15 Samorząd Uczniowski SP zorganizował kolejną już  w tym roku zabawę, a raczej wieczór pełen wróżb, konkursów i tańca. Wróżkami i wróżbitami byli uczniowie klas 4,5,6. Każdy mógł wywróżyć sobie przyszłość na wiele sposobów. Dzięki tej zabawie wiemy która dziewczyna pierwsza wyjdzie za mąż, który chłopak pierwszy się ożeni, kto zostanie artystą, kto księdzem a kto nauczycielem, znamy cele naszych dalekich podróży, imiona przyszłych narzeczonych i tylko pozostało nam poczekać jakiś czas aby sprawdzić co tak naprawdę się wydarzy.W ten andrzejkowy, szkolny wieczór dzięki hojności Rady Rodziców nie zabrakło owocowo- słodkich nagród, a także ciasteczek z wróżbami, które upiekła uczennica Emilka Chlebda ( klasa 4b)
z „niewielką” pomocą mamusi. Za wszystko bardzo dziękujemy!
Dziękujemy też naszym wspaniałym didżejom :Piotrowi i Kacprowi z klasy IIIb – grali świetnie i bardzo, bardzo głośno! Następna zabawa już nie długo!  przygotowujcie stroje na bal maskowy. PANI BEATO! SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA ZORGANIZOWANIE ŚWIETNEJ ZABAWY !!!  picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.