Konkurs plastyczny Mój Portret

W sobotę 21 listopada 2015 r. w Krakowskim Klubie Kultury Wola odbył się wernisaż nagrodzonych prac w małopolskim konkursie plastycznym pt: ” Mój portret”. Na konkurs nadesłano prawie 600 prac, z których wyłoniono prace wyróżniające się różnorodnością technik wykonania oraz ciekawymi rozwiązaniami formalnymi. W naszej szkole mamy dwie laureatki tego konkursu, które w swoich kategoriach wiekowych zajęły czołowe pozycje. Są nimi Oliwia Głowacka kl. 5a ze Szkoły Podstawowej, która zajęła III miejsce i Anna Wójcik kl. III b z Gimnazjum, która zajęła miejsce II. Dziewczynkom bardzo gratulujemy i cieszymy się z ich sukcesu ! Również serdeczne podziękowania dla Pani Ani Lempart za opiekę merytoryczną i wsparcie  dla  młodych artystek.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.