Stawiamy na Rodzinę

W środę 13 stycznia był ważnym dniem w naszej szkole. W tym dniu mówiliśmy o rzeczach bardzo ważnych. Rodzina była przedmiotem naszego zainteresowania. Każdy myślący, odczuwający człowiek wie że rodzina jest najważniejsza. Tutaj każdy z nas przygotowywany jest do życia, zaczyna poznawać świat, tutaj kształtuje się nasz charakter i  wrażliwość. To w rodzinie powinniśmy wykształcić w sobie umiejętność współodczuwania, wrażliwość na potrzeby innych ludzi tutaj w rodzinie powinny być kształtowane. Nic i nikt nie zastąpi Rodziny, nikt nie zastąpi Mamy i Taty. Kolejny raz zorganizowana kampania Postaw na Rodzinę przypomniała uczniom gimnazjum wartości które niesie z sobą posiadanie rodziny. Była wspólna zabawa, nie zabrakło sportowych konkurencji, i zaangażowania uczestników. Na zakończenie rozegrany został mecz piłki siatkowej nauczyciele -uczniowie. Nie zabrakło emocji ale najważniejsza była wspólna zabawa i poczucie szkolnej wspólnoty. Dziękujemy pani psycholog A.Cinal i panu M.Najborowi za pomysł i przeprowadzenie kampanii.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.