Marsz na Orientację w Frydrychowicach

W sobotę 13 lutego 14 gimnazjalistów i 3 absolwentów naszej szkoły uczestniczyło w 90 już zawodach „Marsz na orientację”. Tym razem gościny uczestnikom zawodów użyczyła szkoła w Frydrychowicach. W kalendarzu zima a za oknem jesienna aura. Zawody miały odbyć się na śniegu a było okropne błoto. Startującym nie są jednak straszne takie warunki pogodowo-terenowe. Jednym z trudniejszych elementów marszu była przeprawa przez rzeczkę – alternatywą był most w odległości 10 minut marszu. Większość podjęła wyzwanie i różnymi metodami przeprawiła się na drugi brzeg. Punkty były rozłożone w lekko pagórkowatym terenie, ukraszonym laskami oraz stawami. Naszą szkołę reprezentowały drużyny: Antares, Kalisto, Merkury, Charon, Altair. Nasi absolwenci to drużyna Wega. To była bardzo dobra, wymagająca  zabawa. Wyniki wkrótce! Dziękuję uczestnikom za wspólne, aktywne, spędzenie sobotniego przedpołudnia.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.